2017 Český pohár MTB - Praha

Vlastně ani nevím, jestli tohle mám zařadit do cyklistiky nebo do fotografování.

Úplně náhodou jsem se na internetu dozvěděl, že se v Praze jede 2. závod ČP MTB. Sednul jsem na kolo a vydal se obhlédnout trať a vybrat si místa na focení.

Program závodu:

Strabag MTB Cup 2017 – 2. závod Praha - Řepy
CROSS-COUNTRY + XCE, 22.–23.4.2017

Pořadatel:
   SK cyklistů Praha Nutrend Specialized Racing, www.skcpraha.cz
Místo:
   Praha 17-Řepy, ul. Na Bělohorské pláni , U boroviček, areál Bikros clubu Řepy
   GPS: 50°4'22.995"N, 14°19'15.075"E
Popis destinace:
   lesopark s nádherným výhledem na panorama Prahy
Termín závodu:
   22. dubna 2017 – Strabag MTB Cup 2017 - Eliminátor XCE, ČP Minime
   23. dubna 2017 – Strabag MTB Cup 2017– Cross-Country XCO
Trať:
   členitý, velmi přehledný okruh s technickými pasážemi. Okruh XCO 3,7 km
Časový program:
   dle Rozpisu Strabag MTB Cup 2017 (změny vyhrazeny)
Pátek, 21.4.2017
   16:00 – 18:00 trénink XCO,XCE (neoficiální)
   17:00 – 18:00 dodatečné přihlášky na místě XCE, XCO a přihlášky na ČP Minime
Sobota, 22.4.2017
   09:30 – 11:00 ČP MINIME 2017 (dle Rozpisu ČP MTB 2017)
   11:00 Vyhlášení ČP Minime
   11:00 – 12:00 oficiální trénink na trati XCE
   12:15 – 16:45 STRABAG MTB Cup 2017 - XCE
   17:00 Vyhlášení Strabag MTB Cup 2017 - XCE
Neděle, 23.4.2017
   09:00 – 17:30 STRABAG MTB Cup 2017 - XCO
   09:00 žáci I, žákyně I
   09:40 žáci II, žákyně II
   10:30 kadeti, expert, masters
   12:00 junioři
   12:15 Vyhlášení STRABAG MTB Cup 2017 - žáci, kadet, expert, masters
   13:30 ženy/U23, juniorky, kadetky
   15:30 muži elita /U23
   17:30 Vyhlášení STRABAG MTB Cup 2017
Mapa tratě:
   www.google.com/maps

Výsledky:

Ženy a U23:

1. Karla Štěpánová (N1 Team) 1:14:44
2. Janka Keseg Števková (Outsiterz) + 0:08
3. Jitka Škarnitzlová (Česká spořitelna Accolade) + 1:48
4. Aleksandra Podgórská (SGR Specialized) + 2:11
5. Adéla Šafářová U23 (Nutrend Speialized Racing) + 2:29
6. Magdalena Sadlecká (Pol./Euro Bike Kaczmarek Electric Team) + 2:57
7. Guzel Achmadullinová (Rus./Moscow UOR) + 3:54
8. Paula Gorycká (Pol./Strüby-BiXS Team) + 4:15
9. Pavla Havlíková (KC Kooperativa Jablone n.N.) + 4:21
10. Barbora Průdková U23 (Superior MTB Team) + 4:50

Muži a U23:

1. Jaroslav Kulhavý (Specialized Racing) 1:22:24
2. Tomáš Paprstka (Expres CZ Scott Team Kolín) + 0:02
3. Jan Škarnitzl (Srm Mitas Trek) + 57,2
4. Jose Ulloa Arevalo (Conade GTO Specialized) + 57,4
5. Martin Gluth (OMX Pro Team) + 1:09
6. Jan Vastl U23 (N1 Team) + 1:57
7. Matouš Ulman (Česká spořitelna Accolade) + 2:44
8. Matěj Průdek U23 (Superior MTB Team) + 3:48
9. Jan Rajchart U23 (Česká spořitelna Accolade) + 4:28
10. Filip Helta U23 (SGR Specialized) + 5:07